Хостинг для реселлеров

Seo Services

У центрі Вінниці відкриють виставку з електромобілями та енергозберігаючим обладнанням

З 16 по 22 вересня у Вінниці будуть проходитимуть Європейські дні сталої енергії. Основні заходи відбудуться 19 вересня на майдані Незалежності. Цього дня усі бажаючі зможуть побувати на виставці енергозберігаючого обладнання та електроавтомобілів, взяти участь у майстер-класах для дітей та еко-квестах. А також – долучитись до велозабігу на 100 кілометрів: «Закрутка по-Вінницькі. Соточка», який проходитиме 22 вересня.
Про це повідомляє прес-служба Вінницької міськради.
«Вже кілька років поспіль Вінницька міська рада орієнтована на підвищення енергоефективності обласного центру. Така позиція закріплена не лише рядом декларативних документів, а й чітким Планом дій зі сталого енергетичного розвитку. Він став основною стратегічною програмою міста з впровадження заходів, які дозволять скоротити споживання енергоресурсів, і як наслідок, зменшити викиди CO2 у навколишнє середовище, поліпшити екологічний стан міста, впроваджувати альтернативні джерела енергії. А у 2014 році Вінниця стала першим містом в Україні, та поки що єдиним на пострадянському просторі, яке отримало Європейську енергетичну відзнаку.
Дуже важливою є зміна ставлення самих людей до використання енергії та ресурсів. Привернути увагу вінничан до енергоефективності та енергозбереження й покликані заходи, які будуть відбуватись у місті в рамках Європейських днів сталої енергії. Вінниця вперше вирішила підтримати ініціативу Європейського Союзу щодо відзначення Тижня сталої енергетики у 2013 році», - зазначають на сайті мерії.
Основні заходи у рамках Європейських днів сталої енергії відбудуться 19 вересня. Починаючи з 12-ї години на майдані Незалежності, біля фонтану «Мушля», буде організовано роботу інформаційно-консультаційного центру на тему з організації роздільного збору побутових відходів, від фонду громади «Подільська громада», фото та лаунж-зони, змагання з настільної гри EcoBattle для дітей та дорослих та вікторину на тему енергозбереження у форматі «питання-відповідь-подарунок» з розповсюдженням еко-подарунків.
Для любителів екологічно транспорту буде організовано виставку електромобілів від магазину «ElectroDrive»виставку велосипедів та обладнання від магазину товарів для спорту і активного відпочинку «Гірський Світ», та виставку від магазину велосипедів та товарів для туризму .
У центрі Вінниці відкриють виставку з електромобілями та енергозберігаючим обладнанням У центрі Вінниці відкриють виставку з електромобілями та енергозберігаючим обладнанням Reviewed by сергей on вересня 16, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.