Хостинг для реселлеров

В суботу вінничан запрошують на свято «Палац скликає друзів»

31 серпня на майдані Водограю, що в Центральному міському парку, з 15-ї до 19-ї години для вінничан організують свято-презентацію. «Палац скликає друзів» – тут можна буде не лише розважитись, але й підібрати для дітей гуртки, які працюють в Палаці дітей та юнацтва, а також записатись до них.
Також на вінничан чекають різноманітні розваги, караоке, фотозони та майстер-класи. Активним учасникам підготували подарунки.
Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.
Палац – це найбільший позашкільний освітній заклад не лише міста, а й області
У відділі декоративно-прикладного і образотворчого мистецтва можна займатись живописом, сучасним декором, ліпити з глини, виготовляти власні колекції одягу та м’які іграшки. У відділі художньо-естетичного виховання діти навчаються співати, танцювати та пробують себе в ролі акторів.
У відділі науки та технічної творчості хлопчики та дівчата виготовляють різноманітні вироби з картону та дерева, вчаться конструювати планери, створюють мультфільми, програмують, будують рухомих роботів за допомогою Lego, вчаться писати статті до газети, проводять екскурсії містом.
Займатись плаванням, стрільбою кульовою, футболом, рукопашним боєм можна у відділі спортивної та фізкультурно-масової роботи.
В суботу вінничан запрошують на свято «Палац скликає друзів» В суботу вінничан запрошують на свято «Палац скликає друзів» Reviewed by сергей on серпня 30, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.