Хостинг для реселлеров

В школах та дитячих садочках Вінниці збільшили вартість харчування на 30%

У вінницьких школах та дитсадочках з нового навчального року збільшать вартість харчування майже на 30%.
15 серпня на виконкомі Вінницької міськради затвердили відповідні рішення.
Підвищення вартості харчування в школах стосується дітей загиблих учасників АТО/ООС, діти, в яких хтось із батьків перебуває в зоні бойових дій, діти-сироти та діти-напівсироти. Тобто, пільгових категорій дітей, на харчування яких виділяють кошти з міського бюджету.
«Цим дітям збільшена вартість харчування приблизно на 30%. Все залежить від вікової категорії: до 10-ти років і від 10-ти років. Також збільшення вартості харчування дітям дошкільних груп спеціалізованої школи І-ІІ ступенів, де перебувають діти з особливими потребами, - 34 гривні», – повідомила директорка департаменту освіти міської рaди Оксaнa Яценко.Оксана Яценко також зазначила, що вартість харчування в школах для дітей не з числа пільгових категорій, залишається на рівні минулого навчального року - 5 гривень.
Також збільшується вартість харчування у дитячих садочках. Це стосується дітей віком до 3-х років. Вартість зросте з 28 гривень до 34 гривень та дітей, віком від 3-х до 6-7 років – з 18 до 22 гривень.
В школах та дитячих садочках Вінниці збільшили вартість харчування на 30% В школах та дитячих садочках Вінниці збільшили вартість харчування на 30% Reviewed by сергей on серпня 16, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.